"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lasnamäe otsib parkidesse kauplejaid (0)
17. aprill 2024
Lsnamäe pargid otsivad suveks kauplejaid. Fotol Pae park. Foto: Ksenija Kurs

Lasnamäe linnaosa valitsus kuulutas välja kirjaliku enampakkumise linnarajatiste hooajaliseks kaubandustegevuseks kasutusse andmiseks – kaubandustegevuse pakkujaid otsitakse Pae, Tondiloo ja Tondiraba parki.

Lasnamäe linnaosa valitsuse korraldusega on välja kuulutatud kirjalik enampakkumise konkurss linnarajatiste hooajaliseks kasutusse andmiseks kaubandustegevuseks ja inventari paigaldamiseks ajavahemikul 7. juunist 29. septembrini.

Vastavalt korraldusele otsitakse Tondiraba, Pae ja Tondiloo parkidesse tegijaid, kelle kasutuses oleksid kuni 15 ruutmeetri suurused alad igas pargis, et müüa jäätist ja karastusjooke.

Lisaks otsitakse Tondiraba parki pedaalautode ja velokartide korraldajat, kellele on pakkuda kuni 60 ruutmeetri suurune ala.

Tondiloo parki otsitakse teenusepakkujat kuni 40 ruutmeetri suurusele alale, mille kasutusotstarve oleks batuutide üürimise korraldamine.

Pakkumisi oodatakse hiljemalt 6. mail kell 14 Lasnamäe linnaosa valitsuse infosaali kinnises ümbrikus märgusõnaga „Linnarajatise konkurss“ ja märkega pargi kohta, millele pakkumine on esitatud. Ümbrikud avatakse 6. mail kell 14.15.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.