"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Nõmme linnaosa vanemaks võib taas saada Karmo Kuri (7)
17. aprill 2024
Karmo Kuri on Nõmme linnaosa valitsuses töötanud üle kümne aasta. Foto: Mats Õun (arhiiv)

Tallinna sotsiaaldemokraatide juhatus esitas Nõmme linnaosa vanema kandidaadiks Karmo Kuri, vahendas BNS. 

„Karmo Kuri on nõmmekate heaks pühendunult töötanud üle kümne aasta erinevatel ametikohtadel ning alates 2022. aasta suvest linnaosa vanemana. Tänu järjepidevalt tehtud tööle Nõmme elu edendamisel on Karmo pälvinud ka paljude nõmmekate toetuse ja usalduse,“ ütles Tallinna sotsiaaldemokraatide juht Madle Lippus. 

„Nõmme on minu südames ja selle parim võimalik käekäik on olnud üks mu peamistest tööalastest käivitajatest. Hea on tõdeda, et see teadmine ei ole jäänud ainult minu pähe, vaid seda on märgatud ka kolleegide ja linnaelanike poolt,“ ütles Nõmme linnaosa vanema kandidaat Karmo Kuri. 

„Kõik algatused ei ole siiski alati õnnestunud ning mõndagi olulist on Nõmmel ka pooleli. Näiteks ei saa kuidagi leppida sellega, et Rulli ülekäik on jätkuvalt suletud ja Särje tn lõpu avalikku valgustamist peab tagama korteriühistu,“ lisas Kuri. 

„Tulevikku vaadates olen rahul sellega, et uude koalitsioonileppesse sai kirja, et kodualuse maa maamaks ei tõuse ja säilib ka tasuta ühistransport. Viimase puhul on tähtis, et see laieneks jätkuvalt ka rongiliiklusele linna piires. Kinnistuomanike vabastamist talvisest kõnniteede hooldusest on pikalt oodatud ka Nõmmel. Tugevalt panustame ka kriisivalmiduse ja elanikkonnakaitsesse. Peatselt valmib näiteks linnaosavalitsuses asuv generaatoritoitega kergsuskeskus,“ kirjeldas Kuri. 

Karmo Kuri elab Nõmmel Pääsküla asumis. Ta on Nõmme linnaosa valitsuses töötanud üle 10 aasta täites ametikohti alates heakorra spetsialistist kuni osakonna juhataja ning linnaosa vanemani välja. Karmo Kuri on kaitseliidu Männiku malevkonna aktiivne liige. Tema lemmik transpordivahendid on jalgratas ja rong. Karmo Kuri on abielus ja tema peres kasvab kaks last. Pere lemmikuks on Pekingi paleekoer Nööp. 

Kommentaarid (7)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Helena
18. mai 2024 22:31
RECOVER STOLEN CRYPTOCURRENCY FROM SCAMMERS WITH THE HELP OF OPTIMISTIC HACKER GAIUS. Salutations Trading cryptocurrency is what I do. My name is Helena Christine. As I invested in cryptocurrencies $684,000 in Bitcoin was stolen from me after I was exploited. Luckily, I happened to come across an article on the internet about OPTIMISTIC HACKER GAIUS, a technological god. I decided to give it a try, so I called him and coordinated with him. I didn't think it was conceivable that he could retrieve $679,820 of the money that had been taken from me, so I decided to share this and encourage anyone in need of assistance to contact OPTIMISTIC HACKER GAIUS. WhatsApp at +1..6..0..1...4.6..0..9..4..7..7. email...  optimistichackergaius (@) seznam.cz website: https://optimistichackegaius.com
HUGHES RICHARD
16. mai 2024 01:43
A few months back, I lost my bitcoin and it was a devastating blow to my financial health, I thought I was going to die after losing everything. I have always thought it was impossible to recover your assets or stolen crypto but I stumbled upon a post about a cryptocurrency and assets recovery company named WebCipher Cyber Security Service, this company is well known for their professional services and credible recovery services. I contacted WebCipher and with their help, I was able to recover my stolen crypto. I’m truly grateful for their service and I recommend WebCipher for all your crypto recovery service. They can be contacted via email on webcipher@cyberdude.com
Susan Benson
18. apr. 2024 22:39
Tere, daamid ja härrad, kas vajate rahalist abi? Mina olen Susan Benson. Olen laenuandja ja ka finantskonsultant. Kas vajate oma projekti lõpuleviimiseks ärilaenu, eralaenu, hüpoteeklaenu või laenu? Kui vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole. Pakume igasuguseid laenuteenuseid, sealhulgas pika- ja lühiajalisi laene, tagatisega ja tagatiseta laene ja palju muud. Lisateabe saamiseks kirjutage meile e-posti teel: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) või saatke mulle sõnum otse WhatsAppi kaudu: +447915601531 ja saate kohe vastuse. Laen usaldusväärselt ja pädevalt ettevõttelt on see, mida vajate oma eesmärgi saavutamiseks. Oleme kõikehõlmav finantsteenuste ettevõte ja oleme pühendunud aitama teil täita kõik teie soovid. Oleme spetsialiseerunud struktureeritud finantslahenduste pakkumisele üksikisikutele ja ettevõtetele kõige tõhusamal ja kiiremal viisil.
Kodanik
18. apr. 2024 14:51
Linnaosa vanemaid polekski üldse tarvis linnaosadesse. Nende töö võiks ära jagada spetsialistide vahel, kes töötavad kohalikus omavalitsuses.
Tallinlane
18. apr. 2024 13:23
Linnaosa vanematetagi saaks linnaosades hakkama. Nende töö ülesanded võiks jagada linnaosa valitsuse personali vahel ära.
Imestus
17. apr. 2024 09:55
Mis see on nüüd mõõdukate viimane poliitpropagandistlik üllitis peatselt suletavas Pealinna lehes?! Viimane võimalus veel ühele omadest reklaami teha?! On ikka kahe tagumikuga pärdikud küll, kust poolt ka ei kae, ikka vaatab vaid tagumik vastu!!!
Anonüümne
17. apr. 2024 12:20
Pealinn koondatakse irw