"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna Hambakliiniku nõukogu määras uued juhatuse liikmed (0)
17. aprill 2024
Ajutiselt Tallinna Hambakliiniku juhatuse liikme ülesandeid täitev Tarmo Bakler jätkab samaaegselt tööd ka Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimehena. Foto: Albert Truuväärt

Kolmapäeval esimest korda kogunenud sihtasutuse Tallinna Hambakliiniku uus nõukogu kutsus Maksim Volkovi juhatuse esimehe kohalt tagasi ja määras uued juhatuse liikmed, teatas BNS.

Tallinna Hambakliiniku nõukogu otsustas alates kolmapäevast tagasi kutsuda juhatuse esimehe Maksim Volkovi. Uueks juhatuse liikmeks-ravijuhiks määras nõukogu viieks aastaks Anastassia Kuldmaa ja teiseks ajutiseks juhatuse liikmeks Tarmo Bakleri. Ajutiselt Tallinna Hambakliiniku juhatuse liikme ülesandeid täitev Tarmo Bakler jätkab samaaegselt tööd ka Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimehena.

Tallinna Hambakliiniku nõukogu esimeheks valitud Kairi Vaheri sõnul on muudatused vajalikud, et tagada hambakliiniku areng ja heal tasemel raviteenus. „Soovime kaasata hambakliiniku juhtimisse valdkonna eksperte, kes aitavad muuta ja parandada nii kliiniku juhtimist, kuid samas olla igapäevaselt toeks ka personalile,“ ütles Vaher.

Tallinna linnavalitsus otsustas esmaspäeval tagasi kutsuda kõik Tallinna Hambakliiniku nõukogu liikmed ning määras nõukogu uuteks liikmeteks Tallinna linnasekretär Priit Lello, linnakantsler Kairi Vaheri ja linna pearaamatupidaja Kaja Vahari. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.