"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
KAMPAANIA. Tallinna loomaaed ootab sünnipäevaks pilte loomaaia külastustest (0)
14. mai 2024
Tallinna loomaaed kogub vanu fotosid. Foto: Tallinna loomaaed

Tallinna loomaaed korraldab oma 85. sünnipäeva puhul suuremahulise ajalooliste fotode kogumise kampaania “Milline oli sinu õnnelik päev loomaaias?”, mille eesmärk on koguda ülesvõtteid loomaaia külastustest 20. sajandil. Fotode kogumine kestab 10. juunini.

“Tõenäoliselt ei ole perekonda, kes poleks vähemalt korra sattunud loomaaeda ja kindlasti on külastustest jäänud igaühele mitmeid toredaid mälestusi, mis on jäädvustatud ka läbi kaamerasilma. Väärika tähtpäeva raames soovime teha tagasivaate minevikku ja koguda ilusaid mälestusi loomaaia külastustest vanade fotode ja piltide näol. Kogutud piltidest koostame loomaaia juubeli puhul püsinäituse ning toome rõõmuküllased emotsioonid taas päevavalgele,” sedastas loomaaed.

Milliseid fotosid loomaaed kogub? 

Loomaaed kogub fotosid, mis on tehtud Tallinna loomaaias ajavahemikul 1939-1999. Tore, kui fotoga meenub ka mõni emotsioonirikas lugu või mälestus, mida saaksite meiega jagada.

Saatmiseks sobivad originaalfotost tehtud digikoopiad. Koopiate puhul palutakse jälgida, et fotod oleksid võimalikult kvaliteetsed.

Fotode saatmisel palub loomaaed võimalusel lisada autori nimi või foto omaniku nimi, fotodel olevate inimeste nimed ja võimalusel foto ülesvõtmise aasta või orienteeruv ajajärk. Foto saatjalt palub loomaaed kontaktandmeid (nimi, e-post ja telefoninumber).

Foto saatmisega annate Tallinna loomaaiale piiramatu ajaga õiguse kasutada fotosid tasuta loomaaia näitusel ning loomaaiaga seotud materjalidel, jagada neid loomaaiaga seotud teemadel kolmandatele isikutele ning säilitada neid loomaaia fotokogus.

Fotod palutakse üles laadida vormi kaudu, mille leiab loomaaia kodulehelt tallinnzoo.ee

Loomaaiale võib ka loovutada originaalfotosid või saata neid koopiate tegemiseks postiga loomaaeda aadressil Ehitajate tee 150, 13522, Tallinn.

Fotode kogumine kestab kuni 10. juunini 2024. Lisainfo: agnes.janson@tallinnzoo.ee

Märksõnad:
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Seotud artiklid