"Kohalik ajakirjandus peab toimima kui demokraatia tugisammas – pakkuma kohalikele elanikele põhjalikku ülevaadet valitsuskorraldusest ja majandusvõimu toimetamisest, et nad saaks kodanikena valimistel informeeritud otsuseid teha."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Mustamäel saavad lapsed suvel taas tasuta lõunat! (0)
19. juuli 2022
Foto Mustamäe Linnaosa Valitsus

Mustamäe linnaosas saab taas alguse suvine projekt, mille raames pakutakse lastele tasuta sooja lõunasööki. Võrreldes eelmise aastaga toimub toitlustamine sel suvel kaks korda nädalas. Igal teisipäeval kell 13.00 toimub toitlustamine Männi pargis, igal kolmapäeval kell 13.00 E. Vilde tee 69 mänguväljaku juures. Sooja toitu pakutakse kuni 18-aastastele lastele.

„Möödunud aastal oli tegemist pilootprojektiga, mis võeti vastu väga suure tänutundega,“ ütles Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. “Sel suvel nägime vajadust ning leidsime võimaluse sooja lõunasöögi pakkumiseks juba kahel korral nädalas. Olen väga tänulik, et kõigile neile ettevõtetele, kes ei pea paljuks seda algatust toetada.“

Mustamäe Linnaosa Valitsus tänab Sõpruse kohvikut, Lidot, Papa’s Grilli, Löwenruh restorani, Männi kohvikut, Armudu restorani, Pirosmani restorani ja Merlot restorani, kes aitavad sel suvel lapsi sooja kõhutäiega.

Projekt on alguse saanud Helsingist, kus parkides pakutakse suveperioodil lastele sooja lõunat juba üle 80 aasta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.